Contact

Adres:

Scouting Sint Martinus
Gamersedijk 1
5301 HC (Geen postadres)
Zaltbommel

E-mailadressen:

Heeft u een specifieke vraag aan een speltak of wilt u uw kind graag aanmelden om een keer te komen kijken? stuur gerust een mailtje! We beantwoorden graag al uw vragen.

Scouting Zaltbommel info@scouting-zaltbommel.nl
Bevers bevers@scouting-zaltbommel.nl
Dinsdagwelpen welpen@scouting-zaltbommel.nl
Zaterdagwelpen zaterdagwelpen@scouting-zaltbommel.nl
Scouts scouts@scouting-zaltbommel.nl
Gidsen gidsen@scouting-zaltbommel.nl
Zeeverkenners zeeverkenners@scouting-zaltbommel.nl
Explorers explorers@scouting-zaltbommel.nl


View Larger Map